سیستم قدرتمند ردیابی کارجویان: سامانه کسبانه


سیستمهای ردیابی کارجویان عموماً سامانه هایی برای مدیریت فرآیند استخدام کارجویان از ارسال شغل تا پر کردن فرم‌های سازمان است. این سیستم ها بر پایه پایش و انطباق رزومه های کارجویان با فرصت های شغلی ثبت شده کارفرمایان عمل میکند. مزیت سامانه کسبانه ایجاد و بکارگیری ساختار قدرتمند داده کاوی اطلاعات شغلی، تحصیلی، مهارتی و تجربی کارجویان و تطابق شخصیت شغلی ایشان با استانداردهای بین المللی شخصیتی هر موقعیت شغلی است.

شروع کنید
image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
آنچه ما ارائه می دهیم

راه حل های برجسته ما

آنچه کسبانه را متمایز می کند بهره گیری از تکنولوژی روز علم داده شناسی است.

image

تطابق فرصت ها

ساختار اولیه بررسی تطابق رزومه های دریافتی با فرصت شغلی و رتبه بندی درخواستها بر اساس انطباق پذیری مولفه های مشخص شده و قابل تغییر صورت می گیرد.

image

تطابق شناختی

بررسی درخواستها در سامانه کسبانه بر اساس تطابق سنخیت رفتاری و شخصیتی کارجو با فرصت شغل از طریق آزمون های رفتار سنجی و شخصیت شناسی است.

image

تطابق استانداردها

یکی از مهمترین بخشهای ساختار ردیابی کسبانه، انطباق سنجی مولفه های هر رسته شغلی از لحاظ تحصیلات، سوابق، مهارتها، توانمندیها و انگیزه هاست.

image

ارزیابی حضوری

از دیگر مزایای ساختار رتبه بندی کسبانه بهره مندی از تیم تخصصی ارزیابی، صحت سنجی و سطح بندی کارجویان است که اصلی ترین زحمت کارفرمایان را حذف می کند.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

جذب نیروی انسانی کارآمد از طریق رویکرد هوشمند

شناخت کارآمد و علمی پدیده های نوظهور علم داده، استفاده از تکنیک های ظریف ارتباطی، ابزارهای جذب و انتشار داده ها و پردازش در لحظه برای ارائه گزارشات موثر در انتخاب مدیران، همه و همه توانسته اند ساختاری قوی و هوشمند جهت بهره مندی مدیران منابع انسانی از سیستم جذب نیروی کسبانه تعریف نمایند.

بیشتر بدانید
shape
shape
shape
shape
shape
shape

راه حل های ما

شبکه ای از توانمندیهای نرم افزاری و سخت افزاری با هدف بهبود روابط کسب و کار به خدمت گرفته شده است تا فرآیندهای استخدامی را دانش محور و آگاهانه نماید.

image

کارشناسان ارزیابی

دانش و تجربه متخصصین ارزیابی و منابع انسانی کسبانه در شناخت منبع زیرساختی و ایجاد پلتفرم کارآمد و استاندارد و بروزرسانی الگوریتم های تشخیص نقش موثر دارد.

image

متخصصین داده کاوی

بهره مندی از علم داده و بکارگیری کارشناسان زبده هوش مصنوعی جهت بهره برداری از داده های شغلی کارجویان و نگارش الگوریتمهای انطباق فرصت شغلی مزیت کسبانه است.

image

کلینیک کسب و کار

مجموعه متخصصین کلینیک کسب و کار پشتیبان کسبانه وظیفه مطالعه، مشاوره و هدایت ساختاری سیستم را جهت پالایش و بروزرسانی مداوم بر عهده دارند.

image

سرورهای قدرتمند

سیستم های سخت افزاری پیشرفته امکان ذخیره سازی و تحلیل داده های پیچیده با الگوریتم های سیستم ردیابی کسبانه امکان را فراهم آورده اند.

image

بهینه سازی خودکار

ماشین یادگیری سامانه کسبانه وظیفه بروزرسانی خودکار راهکارهای هوشمند و علمی شناسایی و ارتقای خدمات و روابط کارجویان و کارفرمایان را بطور منظم برعهده دارد.

image

دیتابیس هوشمند

مولفه های پشتیبان ارزیابی، رتبه بندی، پالایش و گزارش دهی در کسبانه بواسطه تکنیک ها و ابزارهای نرم افزاری قدرتمند بطور مستمر بروزرسانی و تحلیل می گردند.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ما همیشه سعی می کنیم انتظار کاربران را درک کنیم

لورم ایپسوم به سادگی ساختار چاپ و متن را در بر می گیرد. لورم ایپسوم به مدت 40 سال استاندارد صنعت بوده است. لورم ایپسوم به مدت 40 سال استاندارد صنعت بوده است

K00

بارگیری شده

K00

بازخورد

00+

کارگران

00+

مشارکت کنندگان

سوالی در مورد ما دارید؟

شک نکنید با ما تماس بگیرید

تماس با ما
map
shape
shape

اخبار وبلاگ ما

مقالات کاربردی در زمینه سیستم های ردیابی کارجویان را در اینجا مطالعه کنید.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

آزمایش رایگان را شروع کنید

ویژگی های آموزش ماشین را به مدت 14 روز آزمایش کنید ، بدون نیاز به کارت اعتباری.

shape
shape
shape
shape
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
سلام ، چه کمکی از دست ما بر می آید؟